SHOWplus FK08

SHOWplus FK08
Dostępność: W magazynie
Dostarczymy za 2 dni
SHOWplus Producent: SHOWplus
Bez podatku: 6 916.00zł

Opis SHOWplus FK08

Firma SHOWplus ma przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową, opracowaną własnoręcznie - armatkę pianową SHOWplus FK08 (wytwornicę piany strzeleckiej) . Ten model jest specjalnie zaprojektowany do pracy w pomieszczeniach i na małych otwartych przestrzeniach, jego charakterystyczne cechy to:


  • Lekka i łatwa w użyciu
  • Mobilność i szeroka gama miejsc instalacji
  • Wygodna podstawka na kółkach z nóżkami
  • Wystarczająca moc i dobry wyrzut piany
  • Zaciski do szybkiego montażu sprzętu
  • Bezpretensjonalność dla sieci energetycznej
  • Bardziej ekonomiczne zużycie środka pianotwórczego


SHOWplus FK08 - idealnie nadaje się do pracy na przyjęciach dziecięcych i obozach letnich, będzie też niezastąpionym pomocnikiem na imprezach plażowych, oraz w klubach. Niezależnie od tego, w jakim celu kupisz ten generator piany, będzie on działał dla Ciebie za każdą wydaną na niego złotówkę, nie musisz prowadzić kabla dużej mocy, nie musisz instalować profesjonalnego sprzętu podwieszanego, wystarczy wykonać proste czynności i możesz rozpocząć pracę.

SHOWplus FK08  łączy w sobie najlepsze cechy wytwornicy piany typu „konewka”, a dodatkowo ma możliwość wyrzucania piany na odległość do 6 m, dzięki nowej dyszy „Cannon - Mini”.

 

7 powodów, dla których warto zwrócić uwagę na ten pistolet do piany:


1. Doskonałe osiągi i ekonomiczne zużycie płynu pianowego  - dzięki świeżemu rozwojowi naszych specjalistów pistolet do piany otrzymał nową zmodernizowaną dyszę, która poprawiła efekt spieniania i zwiększyła wydajność  do 36 metrów sześciennych / min.

2. Mocny wentylator do wydmuchiwania pianki -  model ten wyposażony jest w nowy niezawodny wentylator  polskiej produkcji  o mocy 270W. Zapewnia ciśnienie do wydmuchiwania pianki do 6 m od miejsca montażu.

3. Nowa torba  piankowa - Nowa torba ma inną strukturę, dzięki czemu pianka jest bardziej przewiewna, wykonana ze specjalnego czarnego materiału i ma bardziej stylowy wygląd.

4 . Wygodna ergonomiczna podstawka na kółkach -  dzięki temu postawienie generatora piany w Twojej lokalizacji będzie wygodniejsze i bezproblemowe.

5. Bezpieczeństwo -  jest najważniejszym czynnikiem, który kieruje nami w naszych działaniach.

6. Solidny wygląd oraz wysokiej jakości malowanie i montaż  - nasz nowy pistolet do piany jest pomalowany metodą proszkową, dzięki czemu wygląda znacznie lepiej i zachowuje swój doskonały wygląd przez długi czas.

7. Gwarancja 2 lata od producenta - dzięki europejskim podzespołom i drobiazgowemu montażowi, udało nam się stworzyć pistolet do piany jako naprawdę niezawodny sprzęt, dodatkowo na wszystkie nasze produkty udzielamy 2-letniej gwarancji od daty zakupu.

 

         Armata piankowa jest w pełni wyposażona w:

· 

·       Pompa do zaopatrzenia w wodę Optima 1100W .

·         Węże wzmocnione .

·         Żuraw, szczotki, filtr, zestaw obejm.

Pracownicy firmy SHOWplus posiadają bogate doświadczenie praktyczne z pianką i są zawsze gotowi do podzielenia się swoim doświadczeniem, a także udzielenie rzetelnej informacji na temat pianogeneratorów oraz organizacji dyskotek i imprez.


Zawsze będziemy zadowoleni z nowych znajomych i zadowolonych klientów! Zadzwoń, napisz, zainteresuj się!
Tagi: Wytwornica dymu, seria JD,

Specyfikacja SHOWplus FK08

Cechy fizyczne
Waga 13 (kg)
Główne cechy
Moc Wentylatora 2200 W.
Zasięg 6 m
Zasilanie 380 V

Opinie SHOWplus FK08

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Dostawa i płatnośc

Potrzebujesz porady?

Jeśli trudno ci zdecydować z wyborem, napisz do nas na maila

Zadaj pytanie

Pomóc znaleźć?

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, skorzystaj z wyszukiwarki w sklepie

Nowości 2021

Noworoczna aktualizacja sklepu już tutaj, na naszej stronie!

Oglądaj nowości